Operhelp Kadromuz

Kurumumuzda çalışan takım arkadaşlarımızın listelendiği yerdir. Bu kısımda aynı zamanda iş ortaklığı yaptığımız takım arkadaşlarımıza da ulaşabilirsiniz. Sizde Operhelp kadromuzda yer almak isterseniz, bunun için İnsan Kaynaklarına ulaşın.

“Özgün tasarımların mimarıdır. Tasarımcı olsa da özgün yazılımlarda yapabilmektedir. CreaVIP kurucusu Ulusoy, Operhelp iş ortaklarındandır.”

cemil-ulusoy
Cemil Ulusoy
Web Design

“Adwords yöneticiliği yapmaktadır. Aynı anda onlarca firmanın Adwords yönetimini kadrosuyla gerçekleştirir. Dinar'ın Google Adwords yetili sertifikası mevcuttur.”

melihdinar
Melih Dinar
Adwords Manager

“SEO çalışmalarının yapımını üstlenir, 2003 yılından bu yana sektörün içerisinde yer alır. Dinç, 2005 yılından bu yana da ODP editörleri içerisinde yer alır. ”

tahirdinc
Tahir Dinç
SEO Manager

“Müşteri hizmetleri departmanında görev almaktadır. Operhelp hizmet alanlarında önemli bir birikime sahiptir.”

can-kocgirli
Can Koçgirli
Customer Service
Turizm başta olmak üzere bir çok sektörde aktif görev alan Polat, Web sayfalarının içerik çalışmalarını yönetmektedir.
sedat-polat
Sedat Polat
Content Manager

Operhelp'te Site ve Blog yöneticilik hizmetlerimizi sağlayan "Site Yöneticilik Hizmetleri" Özbilen tarafından sağlanmaktadır.

cuneytozbilen
Cüneyt Özbilen
Web Site Manager

Eğitim üzerine master yapan Fatih Şahin, firmamızda proje geliştirme, yönetim ve pazarlama departmanlarının yönetimi görevini üstlenmektedir. İş ortaklarımıza ait projelerde en verimli çalışmanın yapım sürecini planlar ve rapor halinde firmalara sunar.

fatih-sahin
Fatih Şahin
Project Manager
Kocaeli Üniversitesi Basın Yayın mezunu olan Akgün, Operhelp firmalarının basın yayın yöneticiliğini üstlenmektedir.
umit-akgun
Ümit Akgün
Media Manager